USB-C AC-adapter 100.0 Watt edged original for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
In stockshipping today.Express shipping possible.
IPC-Computer Dual 4K Hybrid-USB Docking Station incl. 130W Netzteil suitable for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Crucial P3 PCIe NVMe SSD 1TB (M.2 22 x 80 mm) for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Hynix BC501 PCIe NVMe SSD 512GB (M.2 22 x 80 mm) for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Currently not availableReordered, delivery date unknown
Samsung PM9A1 PCIe NVMe SSD 1TB (M.2 22 x 80 mm) for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
RAM - soldered in place for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Currently not available
Portable display 15.6 WQHD USB-C/HDMI for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Small stockshipping today.Express shipping possible.
Portable display 15.6 FHD USB-C/HDMI for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
M.2 SSD enclosure with SATA/PCIe support for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
USB-C to HDMI adapter for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Hitachi-LG External DVD Drive/Burner for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Portable monitor 14" WQHD USB-C/HDMI for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Portable monitor 16" FHD ViewSonic VA1650 for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)
Portable monitor 16W" WQHD USB-C/HDMI for Acer Swift X 14 AI (SFX14-61G)