Battery 52.5Wh original 11.25V suitable for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
AC-adapter 65.0 Watt EU wallplug original for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
In stockshipping today.Express shipping possible.
AC-adapter 45.0 Watt EU wallplug rounded original for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Currently not availableExpected from 22 Mai 2026 available again
AC-adapter 65.0 Watt original for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
AC-adapter 45.0 Watt original for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
AC-adapter 45.0 Watt normal original for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Lenovo Hybrid-USB Port Replikator incl. 135W Netzteil suitable for Flex 5-1470 (80XA/81C9)
IPC-Computer Dual 4K Hybrid-USB Docking Station incl. 130W Netzteil suitable for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock incl. 90W Netzteil suitable for Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Precision Pen 2 (black) original suitable for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Precision Pen 2 (gray) original suitable for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Active Pen - black (BULK) incl. battery original suitable for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Currently not availableReordered, delivery date unknown
Ab externem LieferantenlagerDelivery time about 1 - 2 weeks
Crucial BX500 SSD 1TB (2.5 inches / 6.4 cm) for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Crucial P3 PCIe NVMe SSD 1TB (M.2 22 x 80 mm) for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Samsung 870 EVO SSD 500GB (2.5 inches / 6.4 cm) for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)
Samsung PM9A1 PCIe NVMe SSD 1TB (M.2 22 x 80 mm) for Lenovo Flex 5-1470 (80XA/81C9)