Alternative for PA-1150-23HA LiteOn USB-C AC-adapter 45.0 Watt normal
Kurzbeschreibung
  • 15.0 Volt
  • 3.0 Ampere
  • 45.0 Watt
3900
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
In stock.
  • Standardlieferung 18. May - 19. May
  • Expresslieferung 15. May
  • bei Bestellung innerhalb 11 hrs 36 min
Manufacturer
HP
Item Number
PA-1150-23HA
Primary Partnummer
PA-1150-23HA
Safety information
Sicherheits- & Herstellerkontakt-Informationen
Common data
Condition
New
Manufacturer
Original directly from HP
Intended use
Laptops / Ultrabooks
Color
black
Design
normal
Delivery includes
incl. power cable (3-pole cable C5)
Technical Data
Tension (volt)
15.0 Volt
Amperage (ampere)
3.0 Ampere
Output (watt)
45.0 Watt
Additional output
12V / 3A / 36W
15V / 3A / 45W
5V / 3A / 15W
9V / 3A / 27W
Input (volt)
100-240V / 50-60Hz
Energy efficiency
VI
Laptop Plug
Connector type / shape
USB-C / 180° straight
Connector length (mm)
7.0 mm
Connector with pin
No
Length of the connector cable (m) (ca.)
1.75 m
Weight & Meassurements
Length / Width / Hight
92 mm / 38 mm / 27 mm