Lenovo IdeaPad 110-15AST (80TR) original AC-adapter 65.0 Watt EU Wallplug
LENOVO Original
Kurzbeschreibung
  • 20.0 Volt
  • 3.25 Ampere
  • 65.0 Watt
  • Connector diameter outer / inner 4.0 mm / 1.7 mm
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
In stock.
  • Standardlieferung 18. May - 19. May
  • Expresslieferung 15. May
  • bei Bestellung innerhalb 10 hrs 22 min
AC-adapter 65.0 Watt original for Lenovo IdeaPad 110-15AST (80TR)
In stock
4300
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
4300
incl. Tax (19%)
Product Info
Common data
Condition
New
Manufacturer
Original directly from Lenovo
Intended use
Laptops
Color
black
Delivery includes
incl. wallplug (EU)
Technical Data
Tension (volt)
20.0 Volt
Amperage (ampere)
3.25 Ampere
Output (watt)
65.0 Watt
Technology
classic
Input (volt)
100-240V / 50-60Hz
Energy efficiency
VI
Laptop Plug
Connector type / shape
round / 90° angeld
Connector length (mm)
11.0 mm
Connector diameter outer / inner
4.0 mm / 1.7 mm
Length of the connector cable (m) (ca.)
2.00 m
Weight & Meassurements
Length / Width / Hight
75 mm / 29 mm / 75 mm