Asus Chromebook Flip CX1 CX1500FKA original USB-C AC-adapter 45.0 Watt
ASUS Original
Kurzbeschreibung
  • 20.0 Volt
  • 1.2 Ampere
  • 45.0 Watt
5200
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
In stock.
  • Standardlieferung 18. May - 19. May
  • Expresslieferung 18. May
  • bei Bestellung innerhalb 12 hrs 07 min
USB-C AC-adapter 45.0 Watt EU wallplug original for Asus Chromebook Flip CX1 CX1500FKA
In stock
4900
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
Product Info
Common data
Condition
New
Manufacturer
Original directly from Asus
Intended use
Laptops
Color
black
Delivery includes
(3-pole cable C5)
Technical Data
Tension (volt)
20.0 Volt
Amperage (ampere)
1.2 Ampere
Output (watt)
45.0 Watt
Additional output
15V / 3A / 45W
20V / 2.25A / 45W
5V / 3A / 15W
9V / 3A / 27W
Input (volt)
100-240V / 50-60Hz
Energy efficiency
VI
Laptop Plug
Connector type / shape
USB-C / 180° straight
Connector length (mm)
7.0 mm
Length of the connector cable (m) (ca.)
185.00 m
Weight & Meassurements
Length / Width / Hight
59 mm / 59 mm / 29 mm